MÁTE KVALITNÍ SPÁNEK?

Člověk by správně měl spát cca 8hodin/denně. V průměru tedy člověk prospí zhruba 1/3 svého života! Dle této skutečnosti, by mělo každému jedinci, na kvalitě tohoto procesu, velice záležet. Kvalitní/nekvalitní spánek se následně významně projevuje na následujícím dni (v bdělém stavu).

Jak na to?

Kuželovou pyramidu (dospělí-střední 20cm / děti-malou 10cm) umístíme pod postel (místo našeho spánku) do úrovně srdeční čakry. Vrcholem pyramidy proudí tzv. pyramidální energie, která musí směřovat do této oblasti, jakožto hlavního energetického centra našeho těla. Pozitivně nás tímto ovlivňuje a zároveň čistí prostor od elektrosmogu. Je prokázáno, že elektrosmog (který je vyzařován všemi přístroji moderní domy) negativně ovlivňuje náš spánek a narušuje fázi, kdy má tělo relaxovat a dobíjet svou energii. 

PRACUJETE S POČÍTAČI?

To že PC/Notebooky nemají moc pozitivního vlivu na náš lidský organismus, je asi bez debat. Vycházíme z dlouhodobé studie anglických vědců. Výsledky tohoto testu jsou alarmující. Proudící elektrosmog z mobilních zařízení, wi-fi a monitorů pozvolna oslabuje lidskou auru. Po dlouhodobém působení elektrosmogu aura (tedy naše ochrana) není schopná odolávat nemocím.

Jak na to?

Umístíme pyramidu v blízkosti tohoto zařízení, která bude následně tento prostor od elektrosmogu čistit.

KOUKÁTE NA TELEVIZI?

Jak jsme již zmiňovali v případě stolního PC/Notebooku, tak i Televize vyzařuje jemný elektrosmog, který je pro náš organismus škodlivý.

Jak na to?

Postavíme nebo zavěsíme pyramidu mezi monitor, obrazovku a diváka.


PATOGENNÍ ZÓNY

Tyto zóny jsou pro lidský organismus velmi nežádoucí. Pokud v ní člověk spí nebo déle setrvává, jeho organismus se postupně oslabuje, až se mohou dostavit zdravotní potíže různého charakteru.

Pyramida jakožto tvarový zářič dokáže bezpečně ochránit člověka před tímto negativním působením.

Jak na to?

Pyramidu 20cm postavíme pod postel nebo do úložného prostoru do úrovně 4. srdeční čakry. Ta svou kladnou energií nedovolí negativní patogenní energii proudit v širokém okruhu. Z vrcholu pyramidy proudí spirálou jemná kladná energie, proto ji umisťujeme do úrovně 4 čakry, která je hlavní čakrou tohoto energetického systému. Působením na 4 čakru harmonizujeme ostatní energetická centra, což je pro zdraví nesmírně důležité. V místnosti, kde se nachází kužel, patogenní zóny mizí.

PIJEME "MRTVOU" NEBO "ŽIVOU" VODU?

Pro lidstvo určitě nejdůležitější tekutina a proto má její kvalita velký význam. Voda je navíc nejlepším nosičem všech informací, se kterými přijde do fyz. kontaktu popř. kontaktu na energetické úrovni. Voda ošetřená pyramidální energií do své molekulární stavby vloží její pozitivní energii a vodu tak postaví na úplně jinou úroveň (odstraní z ní tak veškeré negativní informace). Dá se tedy říct, že se tímto procesem stává pyramidální voda léčivou vodou. Použijeme-li pyramidální vodu k vaření, zvýrazníme tak chuť připravovaných jídel. To platí i pro kávu, čaj a ostatní teplé nápoje. Zvláštností je, že tato voda se vaří dříve než voda neošetřená touto energií.

Jak na to?

Stejně jako začínáme pozvolna působit pyramidou na náš organismus a postupně jednotlivé dávky navyšujeme, podobné je to i u vody. Začneme popíjet 3x 2dcl denně. Po zhruba týdnu pozvolna množství vody navyšujeme. Nastartuje se nám tak detoxikace organismu, která nás nestojí skoro nic a hlavně nemůže mít nikdy žádné vedlejší negativní účinky :o)

MÁTE ŽALUDEČNÍ / TRÁVÍCÍ OBTÍŽE?

Při těchto obtížích je druhá a třetí čakra hodně oslabena či úplně zablokovaná.

Jak na to?

Přikládáním pyramidy na tato postižená místa (cca 30min na zmíněné čakry) se tato oblast posiluje a harmonizuje. Důležité u tohoto procesu popíjet pyramidální vodu, která má na funkci vnitřních orgánů velice pozitivní vliv.

PLEŤ, AKNÉ, EKZÉM, LUPENKA

Pokožka je součást orgánů našeho těla. Tzn. není-li něco v pořádku uvnitř, projevuje se to na povrchu (pokožce) jako jakýsi výstražný signál. Tyto potíže tedy řešíme současně uvnitř našeho těla i vně.

Jak na to?

Popíjíme denně 3 x 2dcl pyramidální vody a postižená místa vlhčíme nebo provádíme koupele a obklady touto pyramidální vodou.

ÚRAZY

Fyzické poranění těla je u někoho na "denním pořádku"

Jak na to?

Na tyto místa aplikujeme obklady namočenou v pyramidální vodě nebo provádíme koupele po dobu cca 20min. Rány se rychle hojí s minimálním zjizvením a zmírní bolest.

POTRAVINY

Pomocí pyramidální energie může upravovat i samotné suroviny/potraviny. Stejně jako je tomu při úpravě vody, tak i energetická hodnota potravin se dostává na jinou úroveň. Zároveň se tyto potraviny pomaleji kazí.

Jak na to?

Do stojanu umístíme požadované potraviny. Na hodní část umístíme pyramidu tak, aby energie co nejefektivněji působila do úložných míst.

DOMÁCÍ ZVÍŘATA

Zvířata, stejně jako malé děti umí velice dobře vycítit a přijímat tento druh energie, jelikož se s touto schopností rodíme a bohužel naším dospíváním o ní částečně přicházíme. Zde postupujeme obdobným způsobem, který jsme si popisovali výše.

ROSTLINY

Budeme-li naše rostliny zalévat pyramidální vodou, jasně nám budou ukazovat, jak jim tato voda vyhovuje a odmění nás zdravou kondicí a vzrůstem.

KRVÁCENÍ DÁSNÍ A PARADENTÓZA

Vyplachujeme dutinu ústní pyramidální vodou (2x-3x denně)

Dásně se zhojí a postupně rychle uzdraví.

Atd.

PYRAMIDY A JEJICH ENERGIE

     S léčivými efekty vesmírné energie (jako je např. Reiki), se v dnešní době setkáváme již velice často, dovolím si tvrdit že pomalu se železnou pravidelností. Lidé se začínají pomalu ale jistě navracet k přírodě a mají potřebu se naopak více a více vzdalovat chemii vyrobené farmaceutickým průmyslem. Mám za sebou několikaletou léčitelskou praxi, takže tuto stránku věci neznám pouze z teoretické roviny, ale byl jsem přímým účastníkem mnoha až těžko uvěřitelných uzdravení. Se "zázračnou" energií se setkáte i ve spojitosti s tzv. léčivými pyramidami. O těchto "schopnostech" energetických pyramid se již mnohé ví a mnohé se podařilo potvrdit. U kuželových energetických pyramid odpadá náročná orientace stran (dle světových stran) a její celková polarizace. V praxi se používají různé velikosti těchto léčivých pyramid - liší se tak silou a dosahem jejich účinku.

Všechny kuželové pyramidy (malé / střední / velké) léčí stejné obtíže jako například: bolesti hlavy, kloubní potíže, deprese, stres, harmonizují celkově tělo a duši. Čistí prostor od elektromagnetického záření, elektrosmogu a geopatogenních zón.

Využívání pyramidální energie není nic nového. U nás byl průkopníkem Ing. Drbal, který popsal pyramidální účinky v roce 1959. Popsal rovněž rotační kužele a zjistil, že mají stejné účinky jako klasické pyramidy. Asi nejznámější je ostření tupých žiletek umístěných v ohnisku pyramidy. Jeho práce je patentována pod číslem 91304/59.

Pyramida je tvarový zářič, energie v pyramidě se akumuluje a posiluje vitalitu člověka, znemožňuje množení bakterií a mikroorganismu. Pyramida funguje na principu zářiče vibrací.

Pomoci energetické pyramidy můžeme dodávat bioenergii našemu tělu. Lokálně můžeme působit na problematické oblati našeho těla. Stejně jako u Reiki se zde pracuje z faktem, že se v těle vytvářejí obtíže v místech nedostatku/nerovnováhy naší bioegergie. Naším cílem je s tímto faktem pracovat a o naše energetické tělo pracovat stejně důkladně, jako se staráme o naše materiální/fyzické tělo.

Doporučené využíváni pyramidální energie:

Dospělí: 30 min/den

Děti:15 min/den

VELIKOSTI "ENERGETICKÝCH/LÉČIVÝCH" PYRAMID A JEJICH AKTIVACE

Energetická pyramida 20cm (střední velikosti) / Energetická pyramida 10m (malé velikosti)

Používá se k volnému umístění v prostoru či k přiložení na postižená místa těla. Velikost středně velké kuželové pyramidy intenzivně působí na vše v dosahu cca 5 metrů. Pokud kuželovou pyramidu umístíme na nádobu s vodou, dochází k molekulární přeměně vody a přetvoření na tzv. pyramidální vodu, která má léčivé účinky. Je vhodné její každodenní pití jako prevence.

AKTIVACE PYRAMIDY

SAMOČINNÁ AKTIVACE PYRAMIDY

Umístíme pyramidu na vhodné místo v místnosti (vizuálně dobře viditelné).

Díky pyramidálnímu tvaru se dokáže samočinně aktivovat za dobu 24hodin, kdy se Země otočí kolem své vlastní osy.

Následně začne pyramida harmonizovat prostor a vyzařovat léčivou energii.

Je dobré si uvědomovat přitomnost pyramid a že celých 24hodin/denně pracují na tom, aby nám bylo dobře.

Př. Pyramida velikosti 12cm vyzařuje energii na vzdálenost až 2m.

Ideální velikost pyramidy je cca 20cm, kdy dokáže efektivně působit  na celou místnost ve které je umístěna. 

DUCHOVNÍ AKTIVACE PYRAMIDY

Umístíme pyramidu na vhodné místo v místnosti (vizuálně dobře viditelné).

Přiložením obou rukou na pyramidu a pronesením pár vět v duchu toho, co má pyramida dělat (léčit, čistit prostor, vyzařovat pozitivní energii,..). Požádat o to co by měla dělat a poděkovat za to. Tímto procesem aktivujete schopnosti pyramidy. 

Není důležité co přesně budete k pyramidě promlouvat (slovo od slova), ale jak moc jste schopni to co říkáte opravdu procítit. Je to stejné jak léčení pomocí energií Reiki, mentálních energií a proč jsou někteří léčitelé úspěšnější než ostatní. Protože někteří z nich dokáží daleko více procítit to co dělají. Následně začne pyramida harmonizovat prostor a vyzařovat léčivou energii. Je dobré si uvědomovat přitomnost pyramid a že celých 24hodin/denně pracují na tom, aby nám bylo dobře.

Př. Pyramida velikosti 10cm vyzařuje energii na vzdálenost až 2m.

Ideální velikost pyramidy je cca 20cm, kdy dokáže efektivně působit na celou místnost ve které je umístěna.

---

Upozornění: Díky legislativě nejsou a nemohou být míněny tyto informace jako lékařské rady či zdravotní postupy a to navzdory tomu, že mnohým lidem očividně bez debat pomohly. Výraz léčivé pyramidy (který se často používá a je mezi lidmi zažit), není dle litery zákona v souladu, protože se léčivé pyramidy (stejně jako mnoho dalších alternativních technik) zatím nepodařily oficiálně vyhodnotit (současnými "měřeními"), jako účinný nástroj pro léčbu lidí. Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou míněny jako inspirace a odzkoušení je vždy na vlastní zodpovědnost jedince.

Pozn. Tyto energie jsou lidmi využívány od nepaměti a jako důkaz má být měření přístroji, které tu jsou možná pár desítek let. Ať si každý udělá svůj názor o takovémto "dokazování".